Przejdź do treści
kurs angielski do matury

Hello!

Nazywam się Ewa Beczek i pomagam przygotować się do matury z języka angielskiego. Jestem nauczycielem online z 15-letnim doświadczeniem.

Znam świetne metody na naukę słówek i łatwe zrozumienie gramatyki. Poznaj sposoby, dzięki którym przygotujesz się do matury z angielskiego wygodnie, skutecznie i z przyjemnością.

Ewa Beczek, nauczycielka angielskiego online. Absolwentka Filologii Angielskiej i Psychologii Społecznej. Wyróżniona w konkursach Edukacja Jutra za najlepsze scenariusze lekcji online i laureatka „Smartfon dla smart-nauczyciela”. Prowadzę szkolenia dla nauczycieli i jestem autorką podcastu „Happy Kids Talk”, który znalazł się wśród 10 najlepszych podcastów dla kobiet. Uczę z pasją od 15 lat. Dołącz do mnie i odkryj fascynujący świat nauki angielskiego online już dziś!

Przygotuj się do niej jak najlepiej. Wystarczy wiedzieć, czego dokładnie trzeba się nauczyć i skutecznie powtórzyć materiał.

Umów się na lekcje angielskiego online, dzięki którym szybko i skutecznie przygotujesz się do matury z języka angielskiego. Będziesz mieć pewność, że uczysz się tego, co zapewni Ci najwięcej punktów.

kurs angielski do matury
kurs angielski matura ewa beczek

Skuteczne lekcje

Czas na lekcjach jest maksymalnie wykorzystany na naukę najważniejszych rzeczy. Uczysz się wygodnie i skutecznie.

kurs angielski matura ewa beczek

Wyjątkowe materiały

Uczysz się z ciekawych materiały, dzięki którym nauka będzie przyjemnością i będziesz czekać na następne zajęcia.

kurs angielski matura ewa beczek

Plan i działanie

Będziesz dokładnie wiedzieć, czego trzeba się nauczyć. Lekcje są dynamiczne, a wszystkie materiały dostępne na platformie online.

Masz pytania? Skontaktuj się!

ewa.beczek@gmail.com

+48 606 783 246