Przejdź do treści

Skuteczne lekcje języka angielskiego

Zrób powtórkę przed maturą, żeby przygotować się na 100% do egzaminu.
Zarezerwuj termin poniżej!

kurs angielski do matury

Lekcja angielskiego, 55 minut, online

Każda lekcja to ćwiczenie tego, co będzie na Twojej maturze. Wykorzystasz czas maksymalnie i po każdej lekcji poczujesz dużo pewniej i spokojniej. Lekcje są ciekawe i dynamiczne. Otrzymasz najlepsze materiały i poznasz ciekawe sposoby na naukę angielskiego.

Skuteczne ćwiczenia słownictwa i gramatyki

Na lekcjach przećwiczymy wszystko, co najważniejsze na maturze z angielskiego. Dzięki nowoczesnym sposobom na naukę, słówek nauczysz się szybciej i zapamiętasz na dłużej.

kurs angielski do matury

Świetna atmosfera i przyjemna nauka

Na lekcjach możesz liczyć na świetną atmosferę. Nauka będzie przyjemnością i nie będziesz się nudzić. To utrzyma Twoją motywację do nauki.

kurs angielski do matury

Ciekawe dodatkowe ćwiczenia
(dla chętnych)

Otrzymasz dostęp do materiałów z lekcji oraz dodatkowych ciekawych ćwiczeń. To zadania dla chętnych, które jeszcze lepiej utrwalą materiał.

Spotkania online

Lekcje odbywają się na platformie do spotkań online. Link dostaniesz po zapisie. Lekcje są dynamiczne i wykorzystujemy interaktywne materiały. Zobacz skuteczne lekcje online.

kurs angielski do matury
kurs angielski do matury

Materiały do lekcji

Na lekcjach mówimy po angielsku i wykorzystujemy atrakcyjne materiały. Nie korzystamy z podręczników. Zamiast tego uczysz się z arkuszy, przydatnych ćwiczeń i materiałów, a nauka jest dla Ciebie świetną przygodą.

Zapisz się na darmowe 15-minutowe spotkanie

Chcesz zapisać się na lekcje angielskiego, zapisz się najpierw na darmową 15-minutową konsultację. Omówimy czego potrzebujesz i dopasujemy termin lekcji dla Ciebie. Zobaczysz też fragment przykładowej lekcji online.

kurs angielski do matury

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

ewa.beczek@gmail.com

+48 606 783 246