Przejdź do treści

Skuteczna powtórka do matury!

Lekcje indywidualne​

Lekcje indywidualne to najlepszy sposób na naukę angielskiego. Przygotowane specjalnie dla Ciebie, dlatego to doskonały sposób na naukę. Zobaczysz widoczne efekty już po kilku lekcjach.

Nauka na lekcjach online to wygoda, oszczędność czasu, szybkie postępy oraz pewność siebie na maturze.

Wiem, że lekcje muszą być ciekawe i inspirujące. Otrzymasz najlepsze materiały, których nigdzie nie znajdziesz i poznasz ciekawe sposoby na naukę angielskiego. Wszystko ustalimy na wstępnym spotkaniu, które będzie darmowe.

Zapisz się do LEKCJE ONLINE, gdzie ćwiczysz do matury. Lekcje są świetnie przygotowane i czas jest wykorzystany w 100%. To coś dla Ciebie? Zapisz się już dziś.

5/5
"Polecam spotkania indywidualne, których przebieg można dopasować do siebie - tematy, forma lekcji. Na koniec dostajemy słownictwo, którego brakowało nam w czasie lekcji w formie fiszek. Lekcje odbywają się z dużą wyrozumiałością, cierpliwością, zrozumieniem i w bardzo przyjemnej atmosferze. Taka forma pomogła mi zacząć mówić po angielsku, a z tym miałam duży problem 🙂"
Karolina

Systematyczne lekcje raz w tygodniu wystarczą, żeby powtórzyć do matury. Poczujesz postępy w angielskim i przełamiesz barierę językową. To działa! I zaczniesz myśleć po angielsku na co dzień.

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemnością!

5/5
Lekcje online

Dlaczego warto uczyć się ze mną?

  • Zrobisz świetną powtórkę do matury. Tylko to, co naprawdę potrzebne!
  • Na lekcjach możesz liczyć na świetną atmosferę. To Cię zmotywuje 🙂
  • Nauka będzie przyjemnością i nie będziesz się nudzić.
  • Słówek nauczysz się szybciej i zapamiętasz na dłużej.
  • Będziesz mieć ochotę na więcej.
  • Polubisz angielski. Poczuj radość po każdej lekcji!

Lekcje indywidualne dla Ciebie:

Spotkania online

Lekcje są na platformie Whereby. Nie musisz niczego instalować. Otrzymasz maila z linkiem do platformy. Wystarczy, że w niego klikniesz o umówionej godzinie i zaczynamy lekcję.

Termin lekcji

Ustalasz stały grafik lub wybierasz terminy samodzielnie za pomocą kalendarza online. Możesz łatwo odwołać lub zmienić lekcję, rezerwując ją 4 godziny przed spotkaniem. 
2.jpeg

Przyjemna nauka​

Na lekcjach możesz liczyć na świetną atmosferę. Nauka będzie przyjemnością i nie będziesz się nudzić. To utrzyma Twoją motywację do nauki.

Dodatkowy termin

Coś Ci wypadło i nie możesz być na lekcji? Nie ma problemu. Jeśli odwołasz lekcję minimum 6 godzin wcześniej, to znajdziemy termin na odrobienie tych zajęć.
3-Motywacja.jpg

Cena lekcji

Do wyboru masz: 90zł/55min i 45zł/25min Płatność za lekcję jest minimum 2 dni przed każdym spotkaniem. Wybierz dogodny dla siebie czas i dołącz do lekcji języka angielskiego online!
5/5
"Lekcje są super ofertą dla tych, którzy chcą rozwijać swój angielski niezależnie od miejsca i czasu. Moim największym problemem była płynność w mówieniu i organizacja czasu na naukę. Szukanie odpowiednich słówek, pytania o poprawność gramatyczną, organizacja czasu na dojazdy na lekcje – to tylko kilka moich wyzwań. Spotkania z Ewą pomogły mi przełamać bariery w komunikacji dzięki inspirującej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i zainteresowań tematyce zajęć. Bardzo cenię sobie pozytywną atmosferę na lekcjach, przygotowanie prowadzącej i ciekawe zadania w formie podkastów czy quizów. Po każdej lekcji wzbogacam się o porcję nowych słówek, inspirujących myśli i zadowolenie z tego, że coraz płynniej mówię po angielsku. Dla mnie to coś więcej niż efektywna nauka - to spotkanie przy kawie – ciekawe rozmowy po angielsku i pogodne nastawienie do życia. Gorąco polecam ☕️"-
Ania

Lekcje online są dla Ciebie jeśli:​

BONUS

Platforma do nauki

Otrzymasz dostęp do platformy z przygotowanymi dla Ciebie ćwiczeniami i materiałami. Dzięki platformie do nauki uczysz się tam, gdzie masz na to ochotę – przy śniadaniu, w podróży, a może odpoczywając na kanapie. To powtórki materiału z lekcji, ćwiczenia nowych słówek, inspirujące filmiki i wiele innych. Wszystko dostosowane do Twoich umiejętności.

5/5
Nie miałam wcześniej wątpliwości żeby rozpocząć lekcję w formie online, bo przy mojej codziennej aktywności to dla mnie tak naprawdę jedyne i idealne rozwiązanie ale przyznam szczerze, że długo szukałam nauczyciela, z którym "złapię klimat" i poczuję się swobodnie. Ewa poznałam poprzez jej podcasty, które ogromnie polecam! Natomiast lekcje z Ewą to złoto 🙂 Świetna atmosfera, fajne tematy do rozmowy i naprawdę pierwszy raz od lat poczułam progres w moich umiejętnościach komunikacji po angielsku, zdecydowanie przełamałam swoją blokadę! Chyba pierwszy raz czuję też po prostu radość z nauki języka. Dodatkowo to co dla mnie jest wielką wartością to elastyczność Ewy - myślę, że dla wielu mam właśnie ta elastyczność i swoboda podczas lekcji jest niezwykle ważna.
Kasia

Zapisz się na bezpłatne 15-minutowe spotkanie

Chcesz zapisać się na lekcje angielskiego, zapisz się najpierw na darmową 15-minutową konsultację. Omówimy czego potrzebujesz i dopasujemy termin lekcji dla Ciebie. Zobaczysz też fragment przykładowej lekcji online.

Jeśli czujesz, że chcesz zrobić powtórkę do matury z angielskiego, przełamać swoją barierę językową lub po prostu nabrać swobody w posługiwaniu się angielskim, to zapraszam Cię na lekcje.

Zacznij mówić bez stresu i swobodnie po angielsku.

Hej, jestem Ewa.

Hello! Jestem Ewa Beczek, nauczycielka angielskiego online. Absolwentka Filologii Angielskiej i Psychologii Społecznej.

Wyróżniona w konkursach Edukacja Jutra za najlepsze scenariusze lekcji online i laureatka „Smartfon dla smart-nauczyciela”.

Prowadzę szkolenia dla nauczycieli i jestem autorką podcastu „Happy Kids Talk”, który znalazł się wśród 10 najlepszych podcastów dla kobiet.

Uczę z pasją od 15 lat. Dołącz do mnie i odkryj fascynujący świat nauki angielskiego online już dziś!

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

ewa.beczek@gmail.com

606 783 246