Przejdź do treści

“Matura z angielskiego na 100%”

Zapisz się na kurs

kurs matura angielski

“Matura z angielskiego na 100%”

Zapisz się na kurs

Czas trwania 20 tygodni (do 24.04.2022) 

✔️ Powtórzysz cały materiał do matury podstawowej

✔️ Codziennie dostajesz zadania na platformie online

✔️ Dodatkowo sprawdzisz się w minimum 5 zestawach maturalnych

✔️ Raz w tygodniu (niedziela godz. 16.30) spotykamy się online na 45 minut

Jeśli przygotowujesz się do matury z języka angielskiego (poziom podstawowy), to ten kurs jest dla Ciebie. Powtórzysz cały materiał do egzaminu i przećwiczysz zadania maturalne.

🎁BONUSY🎁: Notatki z gramatyki (cały zakres do matury podstawowej)

Cena: 499zł

Zniżka na hasło: angielskina100 (379zł)

(Można się zapisać w trakcie kursu. Dostęp do wszystkich materiałów jest na platformie online.)

Zobacz szczegóły:

Kiedy zaczyna się kurs? Kurs zaczyna się 5.12.2021 (niedziela) godz. 16.30 spotkaniem online, na którym dowiesz się jak uzyskać dostęp do materiałów, jak będzie wyglądać kurs i czego możesz się spodziewać. Zrobimy też ćwiczenia z angielskiego, żeby zmotywować Cię do nauki.

Z jakich materiałów będziemy korzystać? Każdego tygodnia będziesz dostawać pakiet materiałów. Będą to ćwiczenia do słuchania, czytania i pisania po angielsku. Wszystkie ćwiczenia będą się pojawiać na platformie online, do której dostaniesz dostęp. W ten sposób będziesz uczyć się systematycznie każdego dnia i od razu dostaniesz informację, które zadania są dobrze rozwiązane i co trzeba poprawić. Do tych ćwiczeń możesz wracać tyle razy ile chcesz, żeby jeszcze lepiej utrwalić materiał.

Czy spotykamy się też na lekcje? Tak. W każdą niedzielę o godzinie 16.30 będziemy spotykać się online na 45 minut, żeby omówić najważniejsze zagadnienia, odpowiedzieć na pytania i podsumować materiał. Zrobimy też ćwiczenia z angielskiego, żeby sprawdzić czy już potrafisz je rozwiązać. 

Co mi da ten kurs? Na kursie uczysz się systematycznie przez aż 20 tygodni do 24.04.2022. Wykorzystamy ten czas w 100% na naukę angielskiego do matury, żeby Twój wynik na egzaminie był jak najlepszy.

Chcesz się zapisać? Wypełnił formularz poniżej lub wyślij e-mail na adres: ewa.beczek@gmail.com Wystarczy, że napiszesz „Chcę się zapisać” (+hasło na zniżkę) i dostaniesz na Twój e-mail wszystkie szczegółowe informacje.

Zapisz się już dziś! 

  KLIKNIJ I POBIERZ ZA DARMO!

  Pobierz za darmo fragment notatek z gramatyki. Pełen pakiet notatek (zakres do matury podstawowej) dostaniesz, jeśli zapiszesz się na kurs do matury.

  kurs angielski matura ewa beczek

  Masz pytania? Skontaktuj się!

  ewa.beczek@gmail.com

  +48 606 783 246